Vnitřní plastové parapety

Ceník a detailní informace naleznete zde

Plastové parapety ELYZIUM jsou komůrkové parapety určené pro použití v interiérech. Německá technologie, dle které jsou vyráběny, zaručuje vysokou kvalitu s dlouhou životností. Materiálová stálost a pevnost je zaručena použitím primárních surovin a ne různých forem plastových recyklátů. Kombinace použití s plastovými krycími foliemi od německého výrobce Vám garantují dlouhou životnost parapetů!

 parapety_vnitrni_plastove_provedeni_foto1

 

Profil a krytka parapetu

parapety_vnitrni_plastove_provedeni_foto2


parapety_vnitrni_plastove_provedeni_foto3 

 

 

 

Žebrování se může u jednotlivých modelů parapetů lišit.

Krycí fólie jsou odolné vůči běžnému užití parapetů (květináče apod.) Naše nabídka zahrnuje 5 barevných provedení - bílá, mramor, zlatý dub, buk a mahagon. Design těchto fólií odpovídá naprosto těm, jenž jsou používány při výrobě barevných plastových oken. Tím je zaručen kompaktní vzhled okna a k němu přiléhajícímu vnitřnímu parapetu. Ke každému odstínu fólie dodáváme taktéž boční krytku ve shodném odstínu!

Naše společnost nabízí pro své obchodní partnery jak parapety jednonosé, tak také parapety dvounosé, jejichž hlavním cílem je šetřit investice našich zákazníků vložené do zásob. Díky dvounosým parapetům jste potom schopni z jednoho skladového profilu vytvořit všechny Vámi požadované rozměry. 

Kromě komůrkových parapetů nabízíme také plastové parapety pěnové, jejichž užití je univerzální. Tyto parapety je možno v bílé barvě instalovat do interiéru i exteriéru. Díky této kompletní rozměrové škále a široké nabídce barev dokážeme uspokojit rychle každého zákazníka.

 

parapety_vnitrni_plastove_provedeni_foto5

 parapety_vnitrni_plastove_provedeni_foto4

Montážní návod
ke stažení zde

Katalogový list parapety ze stažení ZDE