Plastová obložka (rám)

plastove kozenkove

Obložka zárubně Modulo je novinkou na našem trhu. Cílem bylo uspokojit požadavky zákazníků na překrytí starých zárubní při montáži anebo holého zdiva v novostavbách. Modulo umožňuje vytvořit kompaktní kombinaci shrnovacích dveří a zárubně v jednotném designu.

Díky skladbě několika profilů - krajového profilu B, středového profilu A a rozšiřujícího profilu C - vznikl systém, který nám umožňuje variabilní obložení zárubní bez závislosti na rozměrech daného objektu. Tento výrobek může být používán společně s plastovými shrnovacími dveřmi nebo také samostatně jako ideální řešení známého problému.

Obložka MODULO se dodává ve všech dekorech shrnovacích dveří LUCIANA (lze objednat i samostatně). Slouží k egantnímu překrytí stávajících zárubní nebo holých zdí. Video s návodem na montáž naleznete na www stránkách.


Základní rozměr obložky se hodí pro stavební otvor do šířky 110 cm a tloušťce zdi 9 až 11 cm. V případě, že tloušťka zdi je větší, lze obložku MODULO doplnit rozšiřujícími profily (každý profil přidá 3 cm) a překrýt tak zeď tloušťky až 23 cm.


Obložka MODULO lze použít pro stavební otvor výšky až 220 cm a zabere z každé strany stavebního otvoru 1,4 cm.

oblozka_small

   schema_oblozka

krajový profil B středový profil A rozšiřující profil C

Katalogový list shrnovací dveře ke stažení ZDE