Provedení a dveře na míru

standardní provedení shrnovacích dveří

Shrnovací dveře Luciana lze zakoupit ve dvou standardních šířkách 73 a 88,5 cm a jsou vhodné do stavebního otvoru do výšky 200 cm (dveře lze jednoduše zkrátit při jejich montáži na požadovanou výšku).

Shrnovací dveře Luciana můžete koupit ve dvou designových řadách: COLOR (jednobarevné provedení) a DESIGN (dekory imitující vzhled dřeva).

Standardní provedení shrnovacích dveří Luciana je plné (bez prosklení) nebo se třemi řadami skel typu Niagara čirá. Dveře jsou vybaveny magnetem a madlem (vždy v jednobarevném provedení COLOR dle dekoru dveří). V případě prosklených dveří jsou rámečky skel ve stejném odstínu jako madlo.

 

Možnosti rozšíření shrnovacích dveří

V případě, že stavební otvor máte širší než 88,5 cm, lze dveře přídavnými lamelami rozšířit o 15,5 cm na každé lamele. Pokud budete mít zájem o dveře širší než 100 cm, je nutné rovněž přiobjednat horní nosný profil, který se dodává v délce 200 cm. Dveře širší nebo vyšší než 200 cm vám vyrobíme na míru.

Počet jednotlivých komponentů pro rozšíření jednokřídlých dveří ukazuje níže uvedená tabulka.  U širších otvorů lze použitím 2 sad dveří proti sobě získat dvoukřídlé provedení shrnovacích dveří.

 

tabulka-rozmery

Kolik místa shrnovací dveře zaberou?

Plně otevřené (shrnuté) dveře Luciana o šířce 73 cm zaberou ve stavebním otvoru 17 cm.S každou další přidanou lamelou zaberou o 2,5 cm více prostoru.

jaká je tedy výbava dveří na objednávku?

Výbava dveří na objednávku bez příplatku:

  • Dekory skel Niagara kouřová, Molato čiré a Molato kouřové
  • Barvy madel a rámečků (v jednobarevném provedení COLOR) mimo standardní přiřazení podle zvoleného dekoru dveří. Obojí lze libovolně kombinovat!

Výbava dveří na objednávku za příplatek:

Katalogový list dveří na míru ke stažení ZDE