Interiéry HOPA

Obložka zárubní MODULO - mogano

Dokonalé překrytí stávajících zárubní. Snadná instalace. Jedinečný vzhled. V barvách Design i Color. Určeno pro dveře Luciana a Elvira. Rozměr: 110 x 220 cm. Více informací >>

Kód produktu:

C2304220

Výrobce / Série

HOPA

na objednávku

----

Zvolte si variantu produktu:


Dokonalé překrytí stávajících zárubní. Snadná instalace. Jedinečný vzhled. V barvách Design i Color. Určeno pro dveře Luciana a Elvira. Rozměr: 110 x 220 cm.

Obložka zárubní MODULO slouží k dokonalému překrytí stávajících zárubní a rámů při rekonstrukci, ale často se používá i v novostavbách, kdy lze instalovat na holé i omítnuté zdi. 
Díky profilům z PVC, které lze jednoduše upravovat, lze tedy s touto variantou pokrýt všechny zárubně v šířkách do 110 cm a výškách do 220 cm. Instalace obložky MODULO je snadná a rychlá. 

 

Obsah balení:

- 2 ks středového profilu "A" o rozměru 1,4 x 9 cm v délce 220 cm
- 1 ks středového profilu "A" o rozměru 1,4 x 9 cm v délce 110 cm
- 5 ks krajového profilu "B" o rozměru 7 x 3 cm v délce 220 cm
- 11 ks kompletu vrut + hmoždinka + krytka vrutu

Standardní rozměr obložky je 110 × 220cm, tento rozměr překryje zárubeň či zeď širokou 9 až 11 cm. Instalací se šíře stavebního otvoru zmenší o 1,4 cm z každé strany. V případě, že tloušťka zdi je větší než 11 cm, je možno využít rozšiřovacích profilů a překrýt tak zeď tloušťky až 23 cm (viz rozšiřující profil C). Každý rozšiřující profil C přidá 3 cm. V případě objednání obložky v šířce nad 110 cm, je nutno použít a účtovat další celou obložku.

Barva dveří

Mogano

Materiál dveří

plastové

Související produkty

Naše produkty jsou k dostání na těchto prodejnách:

logo
logo
logo
logo